KOLODIONOWE STUDIO PORTRETOWE

Prywatne portrety studyjne są dostępne dla każdego po uprzednim uzgodnieniu- sesja odbywa się w  studio w Gdańsku przy ul. Obrońców Westerplatte 34. i zajmuje około 2-3 godzi. Wynikiem jest ambrotypią - pozytywowe  zdjęcie na czarnym szkle o grubości 3 mm, o wymiarach  18x24 cm gotowe do oprawienia. Pary i grupy są mile widziane. Zainteresowanych proszę o kontakt. 

WARSZTATY, WYKŁADY, PREZENTACJE

 

Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów w technice mokrego kolodionu. Uczestnicy moich warsztatów mogą doświadczyć całego procesu w trakcie warsztatów lub wziąć udział  w kolodionowej sesji portretowej.  Prowadzę również warsztaty podczas festiwali i wydarzeń kulturalnych, zainteresowanych zapraszam do kontaktu w sprawie cen, szczegółów i terminów.

INNE TECHNIKI

 

W moim studio w Gdańsku prowadzę warsztaty z alternatywnych technik fotograficznych takich jak cyjanotypia, luxografia czy fotografia otworkowa dla grup zorganizowanych, klas szkolnych lub pojedynczych osób. Terminy są elastyczne, skontaktuj się ze mną, aby zapytać o szczegóły, ceny. 

Please reload